Nabídka práce

Přidejte se do našeho týmu a pomozte Zafixu nabízet férové realitní služby a šetřit klientům statisíce korun. V současné době hledáme nové kolegy na tyto pozice:

 

Telefonní konzultant

Hledáme nové kolegy do příjemného call centra v Praze. Nabízíme nadstandardní příjem a smysluplnou práci, v rámci které budete zájemcům představovat a nabízet naši revoluční realitní službu, která nemá v ČR obdoby.

Více informací o pozici

 

Realitní expert

Hledáme nové kolegy, kteří budou našim zákazníkům pomáhat při prodeji nemovitosti. Klienty nemusíte získávat sami, to je naše práce. Není třeba nikam dojíždět. Po zaškolení v kancelářích v Praze můžete pracovat odkudkoliv v ČR.

Více informací o pozici

 

Odhadce nemovitostí

Hledáme kolegy, kteří budou zpracovávat odhady cen nemovitostí a stanovovat prodejní strategie pro klienty. Hledáme posily se zkušenostmi s realitním trhem. Nemusíte získávat klienty. Po zaškolení v kancelářích v Praze můžete pracovat odkudkoliv v ČR.

VÍCE INFORMACÍ O POZICI

 

Exkluzivní obchodní partner - obchodník

Právě nyní budujeme celorepublikou síť exkluzivních regionálních partnerů - obchodníků, kteří budou exkluzivně zastupovat značku Zafix ve svém regionu. Jste zapálený obchodník nebo realitní makléř kterému se nedostává tolik nových klientů? Pak je tato nabídka určena právě pro vás.

VÍCE INFORMACÍ O POZICI

 

Chcete nám nabídnout jinou spolupráci? Kontaktujte nás.