Nabídka práce

Přidejte se do našeho týmu a pomozte Zafixu nabízet férové realitní služby a šetřit klientům statisíce korun. V současné době hledáme nové kolegy na tyto pozice:

 

Telefonní konzultant

Hledáme nové kolegy do příjemného call centra v Praze. Nabízíme nadstandardní příjem a smysluplnou práci, v rámci které budete zájemcům představovat a nabízet naši revoluční realitní službu, která nemá v ČR obdoby.

Více informací o pozici

 

Realitní expert

Hledáme nové kolegy, kteří budou našim zákazníkům pomáhat při prodeji nemovitosti. Klienty nemusíte získávat sami, to je naše práce. Není třeba nikam dojíždět. Po zaškolení v kancelářích v Praze můžete pracovat odkudkoliv v ČR.

Více informací o pozici

 

Odhadce nemovitostí

Hledáme kolegy, kteří budou zpracovávat odhady cen nemovitostí a stanovovat prodejní strategie pro klienty. Hledáme posily se zkušenostmi s realitním trhem. Nemusíte získávat klienty. Po zaškolení v kancelářích v Praze můžete pracovat odkudkoliv v ČR.

VÍCE INFORMACÍ O POZICI

 

Obchodník

Na pozice obchodníků hledáme kolegy, kteří budou prodávat náš realitní produkt. Pro zvýšení efektivity práce nabízíme podporu od našich odhadců, realitních expertů, call centra a marketingu. Po zaškolení v kancelářích v Praze můžete pracovat odkudkoliv v ČR.

VÍCE INFORMACÍ O POZICI

 

Chcete nám nabídnout jinou spolupráci? Kontaktujte nás.