Co všechno obsahuje balíček služeb

Nabízíme všechny služby, které očekáváte od špičkové realitní kanceláře. Rozdíl je v tom, že my si neúčtujeme provizi. Přivedeme vám zájemce na osobní prohlídky.
Za své služby si účtujeme férovou fixní cenu. V úvodu nám zaplatíte nízký poplatek 9 900 Kč k úhradě nákladů za vše, co k úspěšnému prodeji potřebujete. Fixní odměnu 20 000 Kč získáme jen tehdy, pokud úspěšně vaši nemovitost prodáme.

Co v rámci balíčku získáte

 • Odhad ceny nemovitosti a strategii prodeje

  Na základě detailních znalostí realitního trhu a oceňovacích postupů stanovíme prodejní cenu vaší nemovitosti. Dle ocenění a vašeho požadavku na to, jak rychle budete chtít nemovitost prodat, vám navrhneme nejvhodnější strategii prodeje.

 • Profesionální fotografie, video a prezentace

  Navštíví vás náš profesionální fotograf, který váš dům či byt nafotí a natočí poutavou videoprohlídku. Připravíme půdorysy, z fotek a videa vytvoříme prezentaci nemovitosti, která potenciální kupce zaujme.

 • Právní služby

  Zařídíme pro vás na míru šitou rezervační smlouvu a právník připraví kupní smlouvu a návrh na vklad. V ceně služby je i advokátní úschova peněz a právní pomoc při prodeji nemovitosti, kterou s vámi řeší realitní expert společně s právníkem. Budeme vašimi průvodci při každém kroku.

 • Marketing nemovitosti

  Vaši nemovitost budeme propagovat na největších inzertních a realitních serverech. Inzerce bude prémiová a placená, díky čemuž uvidí vaši nemovitost desetitisíce zájemců. Můžeme zapojit i pokročilou inzerci na Facebooku, Googlu a Seznamu.

 • Online přehled prodeje

  K dispozici máte online administraci pro sledování stavu prodeje, kalendář času pro prohlídky a systém jejich organizace, seznam zájemců, smluv a statistiky propagace. Vše přehledně na jednom místě, přístupné z počítače i mobilu.

 • Podpora realitního experta

  S celým prodejem vám bude pomáhat realitní expert. Bude k dispozici na telefonu nebo e-mailu, v případě jakýchkoli dotazů se s ním můžete setkat i v naší kanceláři. Vyřizovat pro vás bude e-maily, telefonáty a termíny osobních prohlídek.

Prodejte nemovitost rychle, za více peněz a bez provize

Hoďte za hlavu tučnou provizi pro makléře a starosti s prodejem na vlastní pěst.
Plaťte jen za profesionální služby, které skutečně prodají vaši nemovitost.

Chci zpracovat odhad nemovitosti zdarma

Porovnání našich služeb s ostatními

Nikdo nechce platit provizi za prodej nemovitosti realitní kanceláři. Všichni ale pro úspěšný prodej potřebují prodejní strategii, profesionální prezentaci nemovitosti, propracovaný marketing, spoustu zájemců o koupi, právní služby, advokátní úschovu peněz a pomoc s celý procesem prodeje nemovitosti.

Proto jsme tu my, Zafix. Neplatíte nám žádnou provizi, přesto prodáme váš dům či byt a zařídíme vše, co je k tomu potřeba. Podívejte se na porovnání všech možností.

 ZafixRealitní kancelářBezrealitky
Cena 29 900 Kč 100 000+ Kč 0 Kč
Odhad nemovitosti a návrh prodejní strategie zdarma ano Mnoho realitních makléřů se jen snaží prodat nemovitost za vámi navrženou cenu. Neprovedou odborný odhad a nevytvoří prodejní strategii, díky kterým se může zvýšit cena nemovitosti a urychlit její prodej.? ne
Možnost zaplatit až po úspěšném prodeji ano ano ne
Profesionální fotografie ano Většina realitních makléřů nafotí nemovitost amatérsky a sama, často jen pomocí mobilního telefonu.? Službu nabízí za příplatek, a to navíc jen pro malé procento vybraných nemovitostí.?
3D profesionální půdorysy ano Většina realitních makléřů připraví pouze 2D půdorysy nemovitosti nebo jejich vytvoření chtějí po vás.? ne
Videoprohlídka ano Velké procento realitních makléřů videoprohlídky nedělá. Buď z toho důvodu, že jsou příliš drahé, nebo je vytvářet ani neumí.? ne
Inzerce zdarma na serverech jako bazos.cz a annonce.cz… ano ano ne

Placená inzerce na serverech jako sreality.cz, reality.idnes.cz, ceskereality.cz…

ano Ne všichni realitní makléři za vás zaplatí inzerci na nejdůležitějších realitních serverech. Vaše nemovitost se tak nedostane ke spoustě zájemců, které by jinak mohla oslovit.? ne
Pokročilý marketing na sociálních sítích a ve vyhledávačích ano Až na pár výjimek většina realitních makléřů neví, jak oslovit zájemce o nemovitost na sociálních sítích jako Facebook a ve vyhledávačích jako Google či Seznam.? ne
Realitní odborník na vaší straně, pro vaši nemovitost ano ano ne

Profesionální právní služby (smlouvy, návrh na vklad, advokátní úschova prostředků, protokoly…)

ano Někteří realitní makléři nechají vytvoření smlouvy na vás nebo použijí vzorovou smlouvu z internetu. Tento způsob je nebezpečný a navíc může výrazně prodloužit prodejní proces.? Za příplatek vám sice pomohou s kupní smlouvou, nenabízí však žádné další právní služby.?
Online administrace prodeje nemovitosti ano ne ne
Online správa osobních prohlídek ano ne ne
Statistiky úspěšnosti prodeje a inzerce ano ne ne
Průběžné reportování výsledků ano Málokterý realitní makléř má dopředu promyšlený proces reportu postupu a výsledků svému klientovi. A u žádného nemůžete tato čísla sledovat online.? ne
Služby hypotečního specialisty ano Spousta makléřů nemá k dispozici hypotečního specialistu, který by svým klientům poradil a pomohl s hypotékou.? ano

Prodejte nemovitost chytřejší cestou

V ceně služby je vše potřebné pro úspěšný prodej:

 • Odhad tržní ceny a prodejní strategie
 • Webové stránky s prezentací nemovitosti
 • Profesionální fotografie, videoprohlídka a 3D půdorysy
 • Placená inzerce na realitních serverech
 • Online systém organizace osobních prohlídek
 • Osobní realitní expert k dispozici kdykoliv
 • Kompletní právní služby včetně advokátní úschovy a převodu na katastru

Odměnu po prodeji platíte pouze pokud úspěšně prodáme vaši nemovitost.

Objednat
Úvodní fixní poplatek
9 900 Kč
+
Fixní odměna po prodeji
20 000 Kč
=
29 900 Kč