Proč jsme založili Zafix

Se Zafixem měníme realitní trh. Díky nebývalému posunu technologií, umožňuje dnešní doba přinášet na trh nové efektivní postupy a služby což před pár lety bylo nemyslitelné. Obchod s nemovitostmi byl desetiletí velmi konzervativní, ale stejně jako vznikají nové progresivní internetové banky, kdy sjednání pojištění je otázkou pár kliků na internetu a vznikají nové služby, které mění celé odvětví podnikání jako jsou např. aplikace AirBNB, UBER nebo Dáme jídlo, tak se mění i realitní trh. Snažíme se o vyšší efektivitu při prodeji nemovitosti a s ní spojené úspory, které ocení každý prodávající, protože již nemusí platit standardní provize realitní kanceláře. Jsme moderní a levnější alternativou standardních realitních kanceláří, ale přitom zachováváme většinu služeb, které jsou pro prodej potřebné a to v mnoha případech tak, že poskytujeme tyto služby v ještě lepší kvalitě, než je běžné na realitním trhu. Díky našim 20 letým zkušenostem víme co prodávající pro úspěšný prodej potřebují a my jim to poskytujeme novou - online formou, aby se i svět prodeje nemovitostí stal moderní, jednodušší, efektivní a ještě na tom prodávající vydělali.

Naší vizí je změnit pohled lidí na realitní trh! Chceme, aby lidé měli z prodeje toho nejhodnotnějšího, co vlastní – jejich nemovitosti –, potěšení, ne noční můry.

 

Zakladatelé Zafix

Příběh o tom, jak vznikl Zafix

Projekt Zafix jsme založili ve dvou. Já a Jirka. Spojili jsme tak moje znalosti nových technologií a marketingu, které jsem získal založením a vedením marketingové agentury Včeliště, a více než 18leté zkušenosti Jiřího, který v ČR spoluzaložil pobočku celosvětové franšízové realitní síť realitních kanceláří, kde se staral o partnerské makléře, jejich vzdělávání a rozšiřování působnosti v regionech. Kromě toho je sám jedním z předních realitních makléřů u nás.

Já jsem do projektu šel z toho důvodu, že Zafix má silnou vizi, se kterou může změnit celé realitní odvětví, jak ho známe. Lákala mě práce se značkou a naplňování našeho plánu. Jirka projekt vymyslel v důsledku toho, že stále je na trhu velká skupina lidí, kteří si prodávají nemovitosti bez účasti realitní kanceláře, přímo mezi sebou a služby, které jsou k prodeji potřeba stejně potřebují, ale přijdou na to až později, kdy už je pozdě, protože prodej nemovitosti ač se na první pohled může zdát jednoduchý, tak přesný opak je realitou. Při úspěšném prodeji nemovitosti je potřeba mnoho věcí znát a zajistit. My tyto znalosti a služby poskytujeme právě lidem, kteří se z různých důvodů na realitní kanceláře obrátit nechtějí a to vše  online za férovou cenu a v nadstandardní kvalitě.

Společně jsme dali dohromady tým realitních odborníků a pomáháme lidem s úspěšným prodejem nemovitostí. 

Josef a Jirka