O Zafixu

Realitní trh se v posledních letech výrazně mění a to především nástupem nových a moderních technologií, které umožňují dělat většinu věcí efektivněji. Proto vznikl Zafix.

Neříkáme o sobě, že jsme nejlepší nebo největší. Jsme jiní, měníme realitní trh a přinášíme lidem novou perspektivu při prodej nemovitostí. Ctíme rozhodnutí každého prodat svou nemovitost podle svého uvážení.

Prodej nemovitosti můžete realizovat několika způsoby jako například:

a) najmout si realitního makléře, který pro vás jistě vykoná skvělou službu, ale taková služba vás bude stát nemalé peníze. Jsou klienti, kteří realitního makléře jistě využijí a realitní makléř přinese klientovi nadstandardní služby. To je podstata práce realitního makléře, být přidanou hodnotou pro klienta, který za takovou službu rád zaplatí. Je to legitimní. 

b) můžete také prodávat svou nemovitost sami v domění, že ušetříte a následně zjistit, že budete potřebovat, fotky, prezentaci na webu, inzerci, právní služby, úschovu kupní ceny u advokátní kanceláře a mnoho jiných služeb, které si možná dnes ani nedovedete představit a budou vás stejně stát mnoho prostředků.

c) nebo se rozhodnete prodat svou nemovitost sami, ale využijete k tomu naší asistence a budete mít od začátku všechny profesionální služby k dispozici vč. profesionálního fotografa, webové prezentace, inzerce na největších realitních portálech, kompletní smluvní dokumentace, advokátní úschovy kupní ceny a mnoho dalších moderních technologií a služeb, které vám pomohou efektivněji, bez starostí, za fixní nízkou a férovou cenu prodat svou nemovitost tak, že budete mít prodej stále pod kontrolou, ale budete mít k dispozici špičkové služby, které pro prodej vlastními silami stejně budete potřebovat. Podívejte se na naši nabídku služeb, které získáte spoluprací se Zafixem.

Zafix je tady přesně pro ty klienty, kteří se rozhodli prodávat svou nemovitost sami, bez využití služeb klasické realitní kanceláře. Zafix je tady proto, aby vám pomohl s prodejem a službami, které jsou pro úspěšný prodej nutné. Zafix vám tyto služby nabízí ZAFIXní férovou cenu a vy tak získáte profesionální služby, za velmi nízkou cenu. Neznamená to však, že jsou to služby podřadné. Naopak, díky našemu systému a velmi detailně propracovanému procesu jsme schopni vám poskytnout špičkovou službu za férovou cenu.

Nejsme klasická realitní kancelář, jsme alternativa, jsme váš partner, který je vám k dispocizi a jsme také vás dodavatel špičkových služeb, které pro úspěšný prodej stejně budete potřebovat.

Respektujeme, že si chcete prodávat sami a prodej si také řídíte sami, jen na to nejste sami, ale máte vedle sebe partnera, který má za sebou tisíce prodaných nemovitostí. Vy budete mít možnost tyto zkušenosti a služby využít ve svůj prostěch a úspěčný prodej vaší nemovitosti. Jsme ZAFIX a jsme vaším partnerem.

Prodej vaší nemovitosti prořádně promyslete a zvolte, která cesta je pro vás nejvýhodnější. Každá vámi vybraná cesta je legitimní a je to vaše rozhodnutí, která je pro vás tou nejlepší. Je to přeci vaše nemovitost. 

Zafix je tady proto, aby lidem, kteří se rozhodnou prodávat svou nemovitost sami, profesionálně pomohl a poskytl služby, které budete potřebovat a sami si je jen těžko dokážou tyto služby zařídit.

Jsme ZAFIX a poskytujeme špičkové a moderní online realitní služby za férovou cenu.

Naši službu objednáte velmi jednoduše online