Získejte odhad ceny nemovitosti zdarma

včetně prodejní strategie od profesionálů

Abyste mohli úspěšně a rychle prodat nemovitost a nepřišli přitom o stovky tisíc korun, je třeba nejprve stanovit její správnou hodnotu na současném realitním trhu. Odhad ceny vaší nemovitosti zpracujeme na Zafixu úplně zdarma. Oceníme ji a navrhneme vhodnou prodejní strategii ušitou na míru vašim potřebám.

Strategie povede vždy k prodeji za co možná nejvyšší cenu na trhu a především ve vámi požadovaném čase. Vyplňte krátký formulář a my se vám zpět ozveme kvůli zjištění detailů a následně s hotovým oceněním.

Chci získat detailní odhad zdarma

Odhad nemovitosti zdarma

Co obsahuje naše ocenění nemovitosti

 • Odhad tržní ceny

  Odborný odhad tržní ceny nemovitosti založený na přednostech, stavu, umístění a porovnání pomocí interní databáze již prodaných nebo nabízených domů a bytů.

 • Návrh prodejní strategie

  Návrh prodejní strategie založený na vámi požadovaném termínu prodeje a uzpůsobený aktuální poptávce.

 • Konkrétní postup pro prodej

  Získáte konkrétní postup, jak rychle prodat nemovitost za maximální cenu a v požadovaném čase.

Proč je odborný odhad nejlepším prvním krokem při prodeji

 1. Pokud budete znát hodnotu své nemovitosti na současném realitním trhu, nikdy ji neprodáte „pod cenou“ a nepřijdete tak o statisíce.

 2. Budete vědět, jaká je reálná tržní cena nemovitosti a budete mít konkrétní plán postupu prodeje, který vám pomůže získat maximální prodejní cenu v požadovaném čase.

 3. Stanovením správné ceny neodradíte nejlepší zájemce o nemovitost, kteří často přichází ihned na začátku prodeje, ani zbytečně neproděláte.

 4. Budete mít v rukou jasnou marketingovou strategii, která vám pomůže představit nemovitost minimálně 98 % všech zájemců o koupi.

Co říkají naši zákazníci

Zafix jsem si vybral na základě férové ceny a nabízených služeb. S výsledkem prodeje jsem velice spokojený. Všechnu práci odvedli svědomitě a přesně tak, jak jsem si představoval. Díky profesionálním fotografiím, videoprohlídce a vlastním webovým stránkám nemovitosti se správný kupec bytu objevil takřka okamžitě. Celý prodej proběhl hladce a já rád doporučím Zafix svým známým.

Vratislav Málek
Byt 2+kk, 45 m2, bythaje.cz

Zafixu vděčíme za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu. Původně jsme se chtěli do prodeje pustit na vlastní pěst, zjistili jsme ale, že to obnáší spoustu starostí. Využili jsme tedy služeb Zafixu a několikrát jsme se ujistili, že to byla správná volba. Byt prodali velmi rychle a za požadovanou cenu. Ocenili jsme možnost prodej bytu aktivně řídit, zatímco se nám přidělený realitní expert o vše potřebné postaral. Rádi využijeme služeb Zafixu znovu.

manželé Jandejskovi
Byt 3+1, 88 m2, bytceskodubska.cz

Za svůj život jsem potkal několik realitních expertů a s jejich službami jsem byl výrazně nespokojen. V případě prodeje přes Zafix však vše přesně odpovídá tomu, jak si představuji realitní službu. Spokojený jsem zejména se zpracovanou prezentací, která velmi rychle přivedla toho správného zájemce. Lidé ze Zafixu vždy velmi ochotně zodpověděli mé dotazy a přizpůsobili se všem mým požadavkům. Zafix rozhodně doporučím dále.

Lukáš Anděl
Byt 3+1, 75 m2, trytovabyt.cz

Odpovědi na časté otázky

Proč nabízíte vypracování odhadu nemovitosti zdarma a ne za poplatek jako ostatní?

Víme, že pokud zpracujeme profesionální odhad, mnoho majitelů nemovitostí pak svěří prodej nemovitosti nám na Zafixu. Bereme to jako investici a pro vás jako důkaz toho, že jsme odborníci na prodej nemovitostí.

Co všechno potřebujeme pro správný odhad nemovitosti?
 • Adresu nemovitosti.

 • Stav a specifika nemovitosti.

 • Přesnou výměru obytné plochy.

 • Výměru pozemku.

 • Informace o příslušenství – např. balkon, terasa, garážová stání.

 • Informace o vlastnictví – osobní, nebo družstevní.

 • Fotografie nemovitosti – mohou nám pomoci k přesnějšímu ocenění, nejsou však podmínkou.

 • Vaši představu o časovém rozmezí, ve kterém chcete svou nemovitost prodat.

 • Telefon, na kterém vás zastihneme, abychom se případně doptali na další podrobnosti.

Jak dlouho trvá zpracování odhadu?

Odhad zpracujeme obvykle do 3 pracovních dnů. Jen ve zvláštních případech trvá vypracování déle. Určitě však nebudeme nic oddalovat a připravíme jej, co nejrychleji to půjde.

Zpracováváte také odhady pro dědická řízení?

Ano, zpracujeme je pro vás. Tuto informaci prosím uveďte ve formuláři s poptávkou po odhadu zdarma, ať vám připravíme odhad speciálně určený pro dědické řízení.

Získejte odhad nemovitosti zdarma

Vyplňte základní údaje o sobě a své nemovitosti do formuláře níže. Ozveme se vám zpět ohledně všech potřebných podkladů a realitní expert vám následně zašle vypracovaný odhad nemovitosti.

Souhlasím s pravidly užívání těchto stránek, včetně informací o zpracování osobních údajů. Prohlášení o ochraně osobních údajů.