Reference

Zafix jsem si vybral na základě férové ceny a nabízených služeb. S výsledkem prodeje jsem velice spokojený. Všechnu práci odvedli svědomitě a přesně tak, jak jsem si představoval. Díky profesionálním fotografiím, videoprohlídce a vlastním webovým stránkám nemovitosti se správný kupec bytu objevil takřka okamžitě. Celý prodej proběhl hladce a já rád doporučím Zafix svým známým.

Vratislav Málek
Byt 2+kk, 45 m2, bythaje.cz

Když jsem začal uvažovat o prodeji svého bytu, obával jsem se, že to bude obnášet spoustu starostí. Obrátil jsem se však na Zafix. Vše proběhlo hladce a bez problémů a jejich služby mohu jen doporučit. Vypracovali skvělou prezentaci nemovitosti, inzerovali ji na největších inzertních portálech včetně těch placených, vše důkladně zorganizovali a zajistili veškeré právní služby. To vše profesionálně a spolehlivě. S celým průběhem prodeje jsem nadmíru spokojený.

Petr Hykeš
Byt 3+1, 73 m2, bytbrdlikova.cz

Zafixu vděčíme za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu. Původně jsme se chtěli do prodeje pustit na vlastní pěst, zjistili jsme ale, že to obnáší spoustu starostí. Využili jsme tedy služeb Zafixu a několikrát jsme se ujistili, že to byla správná volba. Byt prodali velmi rychle a za požadovanou cenu. Ocenili jsme možnost prodej bytu aktivně řídit, zatímco se nám přidělený realitní expert o vše potřebné postaral. Rádi využijeme služeb Zafixu znovu.

manželé Jandejskovi
Byt 3+1, 88 m2, bytceskodubska.cz

Zafixu vděčím za výborné vyřízení prodeje mého rodinného domu. K prodeji došlo v rekordním čase několika týdnů. Nadmíru spokojena jsem s profesionalitou a obsáhlostí jejich služeb. Vyřídili vše tak, jak bych očekávala od špičkové realitní kanceláře, u nich jsem ovšem nemusela zaplatit vysokou provizi, nýbrž jen nízký poplatek. Oceňuji to, že jsem osobní prohlídky mohla vést sama, zatímco o vše ostatní bylo postaráno. Rozhodně doporučím dále.

Pavla Kubátová
Dům, 160 m2, dumkolodeje.cz

Nedávno se nám pomocí Zafixu podařilo úspěšně prodat nemovitost. Nechtěli jsme se pouštět do prodeje na vlastní pěst, ale ani platit vysokou provizi realitní kanceláři. Zafix se o vše postaral a nemovitost se díky nim prodala v krátkém čase a za námi požadovanou cenu, za vše jsme zaplatili pouze nízký fixní poplatek. Ocenili jsme především zajištěné právní služby obsahující i úschovu peněz a připravenou kupní smlouvu, takže vše proběhlo hladce a bez starostí.

manželé Kohoutovi
Byt 1+kk, 37 m2, bytnalavce.cz

Za svůj život jsem potkal několik realitních expertů a s jejich službami jsem byl výrazně nespokojen. V případě prodeje přes Zafix však vše přesně odpovídá tomu, jak si představuji realitní službu. Spokojený jsem zejména se zpracovanou prezentací, která velmi rychle přivedla toho správného zájemce. Lidé ze Zafixu vždy velmi ochotně zodpověděli mé dotazy a přizpůsobili se všem mým požadavkům. Zafix rozhodně doporučím dále.

Lukáš Anděl
Byt 3+1, 75 m2, trytovabyt.cz

Zařaďte se také mezi naše spokojené

Začněte prodej své nemovitostí zpracováním ocenění. Naši odborníci vám připraví detailní odhad reálné ceny a stanoví prodejní strategii, abyste zbytečně nepřišli o stovky tisíc a prodali svou nemovitost v čase, který požadujete.

Začít odhadem nemovitosti zdarma