Nabídka práce: Telefonní konzultant

Pro naši společnost Zafix hledáme nové telefonní konzultanty do call centra v Praze. Nabízíme nadstandardní příjem a smysluplnou práci, v rámci které budete zájemcům představovat a nabízet naši revoluční realitní službu, která v ČR nemá obdoby.

O Zafixu

Jsme mladou a dynamickou společností se silným zázemím. Od základu měníme realitní trh v ČR. Inspirovali jsme se na rozvinutých západních realitních trzích – například ve Velké Británii –, kde se online realitní kanceláře v posledních letech těší velké oblibě. I proto mají v mnoha zemích už 10% podíl na realitním trhu a neustále rostou. Klienti díky nim totiž získávají kvalitní realitní služby za zlomek běžné ceny.

A právě nyní přinášíme tuto (u nás ojedinělou) službu i do ČR. Pomáháme lidem prodávat jejich nemovitosti za férový fixní poplatek, a to pomocí jedinečných technologií a dlouholetých znalostí realitního trhu. Díky této službě mohou naši zákazníci ušetřit stovky tisíc korun – a dostanou přitom komplexní realitní služby. Více informací o tom, jak fungujeme, najdete na našem webu. Přečtěte si, jak může práce u nás vypadat.

Náplň práce

  • Představování a nabízení moderní realitní služby zájemcům a klientům. Nejde o prodej po telefonu, ale především o představení projektu Zafix, zjištění informací a nabídnutí služeb zdarma.
  • Každodenní práce s připravenou databází potenciálních zákazníků, kteří naši službu potřebují.

Nabízíme

  • Pracovní doba 6 hodin (cca 3 hodiny telefonování a 3 hodiny administrativy) v call centru v Praze, pár metrů od stanice metra Českomoravská. O víkendech a svátcích nepracujete.
  • Fixní hodinová mzda 150 Kč i víc plus provize z prodeje (náš realitní expert uzavře obchod s klientem, kterého jste oslovili vy = dostanete za to provizi).
  • Práce jakoukoliv formou (HPP, VPP, dohoda, faktura…).
  • Flexibilní pracovní doba s občasnou možností pracovat z domova.
  • Systém školení komunikace po telefonu, znalosti produktu a práce s nástroji call centra. Všechny oblasti jsou zakončeny certifikací.
  • Sleva na firemní produkty a služby.
  • Příjemná atmosféra malé dynamické firmy a férové jednání v kolektivu.
  • Účast na prodeji nové a bezkonkurenční realitní služby v ČR.

Požadujeme

  • Výbornou komunikaci v českém jazyce a kultivovaný projev bez vad řeči.
  • Proklientské chování při komunikaci se zákazníky.
  • Schopnost ovládat počítač na běžné uživatelské úrovni.
  • Ochota akceptovat domluvená pravidla.
  • Organizovanost při každodenní práci.
  • Trestní rejstřík bez záznamu (problém máme s úmyslnými trestnými činy).
  • Praxe v call centru nebo na zákaznickém servisu velkou výhodou.

Práce u nás není omezena věkem ani vzděláním. Je vhodná pro absolventy i seniory. Důležité je, co umíte a jak dobře to dokážete dělat.

Jak se k nám přidat

  • Zašlete nám e-mail na info@zafix.cz s informacemi o svých zkušenostech, přiložte svůj životopis a do předmětu e-mailu uveďte „Telefonní konzultant“ a své jméno a příjmení.

Zájemce pozveme na přijímací pohovor do našich kanceláří a vhodným kandidátům nabídneme práci v Zafixu.

MÁM O POZICI ZÁJEM

Přijďte spolu s námi budovat novou tvář realitního trhu v ČR. Reprezentujte realitní produkt, který má smysl. Změňte svou kariéru a začněte nabízet to, co prodávající nemovitostí opravdu chtějí. Těšíme se na vás.

Tým Zafix