Kolik ušetříte se Zafixem

Víte, že nemusíte platit žádnou provizi realitnímu makléři, abyste úspěšně prodali svoji nemovitost? Zafix nabízí všechny služby realitní kanceláře (a mnohem více), ovšem u nás platíte jen za poskytnuté služby, které stejně pro bezproblémový prodej nemovitosti potřebujete. Navíc budete mít celý prodej pod svou kontrolou. Vy budete rozhodovat, za jakých podmínek prodáte svou nemovitost. Zaplatíte pouze nízký fixní poplatek (ten činí 9 900 Kč) za všechny náležitosti, které k prodeji potřebujete. Férovou odměnu 20 000 Kč za prodej získáme až v případě úspěšného prodeje. 

Spočítejte si, kolik se Zafixem ušetříte

Cena vaší nemovitosti: 3 000 000 Kč
Odhadovanou cenu upravte posuvníkem
S námi ušetříte 0 Kč
Na základě průměrné provize realitní kanceláře 3-5 % a naší ceně balíčku 29 900 Kč.
ZAČNĚTE ODHADEM NEMOVITOSTI ZDARMA

Co o Zafixu říkají zákazníci

Zafix jsem si vybral na základě férové ceny a nabízených služeb. S výsledkem prodeje jsem velice spokojený. Všechnu práci odvedli svědomitě a přesně tak, jak jsem si představoval. Díky profesionálním fotografiím, videoprohlídce a vlastním webovým stránkám nemovitosti se správný kupec bytu objevil takřka okamžitě. Celý prodej proběhl hladce a já rád doporučím Zafix svým známým.

Vratislav Málek
Byt 2+kk, 45 m2, bythaje.cz

Zafixu vděčíme za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu. Původně jsme se chtěli do prodeje pustit na vlastní pěst, zjistili jsme ale, že to obnáší spoustu starostí. Využili jsme tedy služeb Zafixu a několikrát jsme se ujistili, že to byla správná volba. Byt prodali velmi rychle a za požadovanou cenu. Ocenili jsme možnost prodej bytu aktivně řídit, zatímco se nám přidělený realitní expert o vše potřebné postaral. Rádi využijeme služeb Zafixu znovu.

manželé Jandejskovi
Byt 3+1, 88 m2, bytceskodubska.cz

Získejte odhad ceny nemovitosti zdarma

Nejlepším prvním krokem k prodeji nemovitosti je znát její hodnotu. Pak se vám nestane, že byste ji prodali pod cenou. Naši odborníci vám připraví detailní odhad hodnoty vaší nemovitosti na aktuálním realitním trhu a stanoví prodejní strategii, abyste zbytečně nepřišli o stovky tisíc a prodali svou nemovitost rychle.

Mám zájem o odhad zdarma