Co pro vás Zafix udělá

Skvělá prezentace nemovitosti přitáhne více zájemců. Vy tak můžete prodat za vyšší částku a rychleji. Součástí našeho balíčku jsou proto i služby profesionálního fotografa, zpracování videoprohlídky, 3D půdorysů a vytvoření vlastní webové stránky nemovitosti.

Profesionální fotografie

Rozdíl mezi obyčenými a profesionálními fotkami

Porovnejte obrázky běžných prodejců a fotografie od našeho profesionálního fotografa, který může připravit prezentaci i vaší nemovitosti. Na kterých se vám nemovitost líbí víc?

Fotografie bytu amatér Fotografie bytu profesionál

Fotografie byt amatér Fotografie bytu profesionál  

Fotografie bytu amatér Fotografie bytu profesionál 

Videoprohlídka nemovitosti

Důležitou součástí prezentace nemovitosti je i videoprohlídka. Tu nabízíme také, stejně jako vše ostatní na této stránce, v ceně výhodného balíčku. Díky videu se odlišíte od ostatních nabídek a dokážete lépe prezentovat přednosti vaší nemovitosti. Podívejte se na ukázku:

Profesionální 3D půdorysy

Díky profesionálně zpracovaným půdorysům si dokáže každý zájemce snadno představit, kde se nachází která místnost. 3D pohled zvýší atraktivitu prezentace:

3D půdorysy od Zafix

Webová stránka nemovitosti

Vaše nemovitost od nás získá webovou doménu (například bythaje.cz), o kterou se můžete podělit se zájemci a známými. Podívejte se, jak takový web bude vypadat:

Ukázka prezentace nemovitosti Zafix

BYTNAVETRNIKU.CZ

DUMZASKALI.CZ 

Propagace

Pokud prodáváte nemovitost sami, jste odkázáni na inzerci na několika málo serverech pro samoprodejce, jako jsou Bazos.cz, Annonce.cz či Bezrealitky.cz. Zafix vám ale díky propagaci na všech největších českých realitních webech otevírá cestu k 10× více zájemcům. Vaši nemovitost tak uvidí 98 % relevantních kupujících, tedy téměř každý. Více zájemců znamená rychlejší prodej za vyšší cenu.

Kde všude bude vidět vaše nemovitost

V rámci ceny balíčku pro vás zaplatíme prémiovou inzerci na všech navštěvovaných realitních serverech v ČR:

Sreality zafixReality.idnes.cz ZafixCentrum ZafixCeskereality.cz ZafixPenize.cz ZafixReality.cz ZafixGrand Realcity ZafixMesec.cz ZafixBazos ZafixEurobydleni ZafixRealitníEso ZafixRealitniservery.cz ZafixBlackreality ZafixRealitymix Zafix

... a desítky dalších.

 

Jak vypadá prezentace nemovitosti na Sreality

Sreality prezentace Zafix

 

Jak vypadá prezentace nemovitosti na Reality.iDNES.cz

Reality.idnes.cz prezentace od Zafix

Pokročilá propagace nemovitosti

 

Komplexní služby

JAK FUNGUJE ZAFIX

CO OBSAHUJE BALÍČEK

KOLIK UŠETŘÍTE