Profesionální prezentace nemovitosti

Skvělá prezentace nemovitosti přitáhne více zájemců. Vy tak můžete prodat za vyšší částku a rychleji. Součástí našeho balíčku jsou proto i služby profesionálního fotografa, zpracování videoprohlídky, 3D půdorysů a vytvoření vlastní webové stránky nemovitosti.

Rozdíl mezi vašimi a profesionálními fotkami

Porovnejte obrázky běžných prodejců a fotografie od našeho profesionálního fotografa, který může připravit prezentaci i vaší nemovitosti. Na kterých se vám nemovitost líbí víc?

Fotografie bytu amatér Fotografie bytu profesionál

 Fotografie byt amatér Fotografie bytu profesionál

Fotografie bytu amatér Fotografie bytu profesionál

Fotografie bytu amatér Fotografie bytu profesionál

Videoprohlídka nemovitosti

Důležitou součástí prezentace nemovitosti je i videoprohlídka. Tu nabízíme také, stejně jako vše ostatní na této stránce, v ceně výhodného balíčku. Díky videu se odlišíte od ostatních nabídek a dokážete lépe prezentovat přednosti vaší nemovitosti. Podívejte se na ukázku:

Profesionální 3D půdorysy

Díky profesionálně zpracovaným půdorysům si dokáže každý zájemce snadno představit, kde se nachází která místnost. 3D pohled zvýší atraktivitu prezentace:

3D půdorysy od Zafix

Webová stránka nemovitosti

Vaše nemovitost od nás získá webovou doménu (například bythaje.cz), o kterou se můžete podělit se zájemci a známými. Podívejte se, jak takový web bude vypadat:

Ukázka prezentace nemovitosti Zafix

Chcete také profesionální prezentaci, která přiláká více zájemců o nákup nemovitosti?

Začněte objednáním balíčku s platbou předem či po prodeji