Pozemek, 1498 m2, Tři Sekery

Prodáno
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1.498 m2 v obci Tři Sekery, v části Krásné, nedaleko Mariánských Lázní. Jedná se o slunný, rovinatý pozemek navazující na stávající zástavbu RD, v klidné lokalitě s okolními lesy, ideální pro trvalé bydlení anebo k…

Videoprohlídka

Pozemek, 1498 m2, Tři Sekery

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1.498 m2 v obci Tři Sekery, v části Krásné, nedaleko Mariánských Lázní. Jedná se o slunný, rovinatý pozemek navazující na stávající zástavbu RD, v klidné lokalitě s okolními lesy, ideální pro trvalé bydlení anebo k rekreaci. IS jsou na pozemku (elektrika, vodovodní řad, plyn v místě není). Kanalizační přípojka je v přípravě. Po realizaci kanalizace bude dokončena i zpevněná komunikace, která nyní končí na hranici pozemku (veřejné osvětlení je již zhotoveno). Vhodné též jako investice.
Základní občanská vybavenost v blízké obci Tři Sekery, jejíž je Krásné součástí: základní škola, školka, obecní úřad, pošta, zdravotní středisko apod., hospůdka v místě, dopravní dostupnost je zajištěna MHD Mariánské Lázně. 12 minut jízdy autem do Mariánských lázní, stejně jako autobusem (pěšky 6,8 km). 15 minut do Golf Clubu Kynžvart nebo na Zámek Kynžvart (pěšky 6,7 km), 14 minut jízdy do Chodové Plané. Doporučujeme prohlídku.

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma