Pozemek, 1485 m2, Tři Sekery

Prodáno
Nabízíme k prodeji slunný pozemek o výměře 1485 m2 určený pro výstavbu rodinného domu v obci Krásné – Tři Sekery u Mariánských Lázní. Jedná se o rovinatý pozemky navazující z jedné strany na stávající zástavbu RD a z druhé strany na smrkový les, ve velmi…

Videoprohlídka

Pozemek, 1485 m2, Tři Sekery

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Nabízíme k prodeji slunný pozemek o výměře 1485 m2 určený pro výstavbu rodinného domu v obci Krásné – Tři Sekery u Mariánských Lázní. Jedná se o rovinatý pozemky navazující z jedné strany na stávající zástavbu RD a z druhé strany na smrkový les, ve velmi klidné lokalitě, ideální pro trvalé bydlení či jen k rekreaci. Pozemek je zasíťován (elektrika, vodovodní řad, plyn v místě není). Na zbudování kanalizační přípojky se právě pracuje. V součinnosti s realizací kanalizace bude vybudována i zpevněná komunikace, která zatím končí na hranici pozemku (veřejné osvětlení již dokončeno). Vhodné též jako investice.
Základní občanská vybavenost v obci Tři Sekery (cca 1 km): základní škola, školka, obecní úřad, pošta, zdravotní středisko apod., hospůdka v místě, dopravní dostupnost MHD Mariánské Lázně. 12 minut jízdy autem do blízkých Mariánských lázní, stejně tak autobusem (pěšky 6,8 km). 15 minut do Golf Clubu Kynžvart nebo na Zámek Kynžvart (pěšky 6,7 km), 14 minut jízdy do Chodové Plané.

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma