Pozemek, 2245 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Prodáno
Nabízíme na prodej pozemek 2 245 m² Frenštát pod Radhoštěm. Parcela se nachází v atraktivní části Frenštátu, cca 10 min pěšky do centra, bez přímých sousedů, s pěkným výhledem na Radhošť. Pozemek je slunný a rovinatý s příjezdem z obecní komunikace,elektřina…

Videoprohlídka

Pozemek, 2245 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Nabízíme na prodej pozemek 2 245 m² Frenštát pod Radhoštěm. Parcela se nachází v atraktivní části Frenštátu, cca 10 min pěšky do centra, bez přímých sousedů, s pěkným výhledem na Radhošť. Pozemek je slunný a rovinatý s příjezdem z obecní komunikace,elektřina a kanalizace na hranici pozemku, voda cca 100m od hranice. V okolí je řídká zástavba rodinných domů. V současné době není pozemek určen k výstavbě, je zažádáno o změnu využití pozemku. Ve městě je veškerá občanská vybavenost, jako městský úřad, mateřské, základní i střední školy, knihovny, zdravotnické zařízení, sportovní areály apod. Ve Frenštátu je autobusové a vlakové nádraží, městem prochází silnice I. třídy č. 58. Velmi dobrá dopravní dostupnost, 12 km do Rožnova pod Radhoštěm, 31 km jižně od Ostravy.
Město Frenštát pod Radhoštěm leží uprostřed malebné krajiny Moravskoslezských Beskyd, v zimě patří k nejpopulárnějším aktivitám lyžování. Můžete si vybrat sjezdové lyžování, běžky či snowboarding. Známé zimní středisko naleznete na Pustevnách, cca 6 km od Frenštátu pod Radhoštěm. V létě přilehlé kopce lákají k adrenalinovým sjezdům na kolech či koloběžkách anebo k turistice. V aquaparku je velký plavecký a víceúčelový bazén s mnoha vodními atrakcemi.
pozemekfrenstat.cz

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma