Dům 93 m2, pozemek 3423 m2, Opatovec - Opatovec

Prodáno
Nabízíme prodej rozsáhlé nemovitosti, zast. plocha 350 m2 , plocha pozemku 3 423 m2 v obci Opatovec. Obec Opatovec se nachází 7 km severně od centra Svitav v oblasti tzv. Hřebečská. Samostatný stojící přízemní dům se nachází v klidné části obce. Součástí…

Videoprohlídka

Dům 93 m2, pozemek 3423 m2, Opatovec - Opatovec

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Nabízíme prodej rozsáhlé nemovitosti, zast. plocha 350 m2 , plocha pozemku 3 423 m2 v obci Opatovec. Obec Opatovec se nachází 7 km severně od centra Svitav v oblasti tzv. Hřebečská. Samostatný stojící přízemní dům se nachází v klidné části obce. Součástí stavení je i hospodářská část, příjezd po upravené obecní komunikaci. V přízemí domu se nachází kuchyň s obývacím pokojem, další tři pokoje a koupelna s WC. Dále přízemí zahrnuje technické místnosti a hospodářskou část se stodolou. Dům je podsklepený (sklep 57 m2). Nemovitost disponuje velkým půdním prostorem, v kterém lze vybudovat další obytné místnosti. Sedlová střecha je v poměrně zachovalém stavu. Vytápění je zajišťováno ústředním topením - kamny na tuhá paliva. Ve sklepě se nachází el. bojler na teplou vodu, voda je přivedena z veřejného řádu a odpad sveden do septiku, na hranici pozemku je přiveden zemní plyn. Rozlehlá zahrada 3.000 m2 nabízí klid a soukromí. Bydlení pro rodinu s výhodami občanské vybavenosti obce .V blízkosti objektu se nachází obchod, mateřská škola, základní škola, kulturní dům, autobusová a vlaková zastávka, dětské a fotbalové hřiště. Objekt je daleko mimo veškerou plánovanou výstavbu silnic a dálnic.Vhodné zejména jako farma či podobné využití.
Přes obec vede dálková cyklotrasa Hradec Králové-Břeclav, koupání je v letních měsících umožněno ve zdejších rybnících Pařez a Sychrovec.
dumopatovec.cz

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma