Byt 2+kk, 47 m2, Na hroudě, Praha 10 - Strašnice

Zafix nabízí exkluzivně k prodeji byt 2+Kk, OV 47 m2, ulice Na hroudě, Strašnice, zvýšené nadzemí, 5 minut Metro Strašnice, pokojově velmi prostorný. V bytě se nachází vstupní chodba s praktickou komorou, koupelna s vanou a toaleta. Z chodby se pokračuje do…

Videoprohlídka

Byt 2+kk, 47 m2, Na hroudě, Praha 10 - Strašnice

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Zafix nabízí exkluzivně k prodeji byt 2+Kk, OV 47 m2, ulice Na hroudě, Strašnice, zvýšené nadzemí, 5 minut Metro Strašnice, pokojově velmi prostorný.
V bytě se nachází vstupní chodba s praktickou komorou, koupelna s vanou a toaleta. Z chodby se pokračuje do kuchyně, kde je umístěna kuchyňská linka a obývací část , dále se vstupuje do prostorné ložnice s pracovnou. Dispozice bytu lze díky nenosné středově příčce upravit dle svých představ. K bytu patří sklep.
2+Kk prostorné pokoje, , užitná plocha 47 m2 , orientace: Jih
nízké měsíční provozní náklady 2.400 Kč
Rekonstrukce bytu 2014 - rozvody, podlahy .
Rekonstrukce celého domu proběhla v roce 2000 a naplánováno 2019 je výměna oken a fasáda celého domu
Vynikající dopravní spojení, zastávka tramvaje 2 minuty pěšky, stanice metra A-Strašnická 5 minut. Autem velmi rychle a pohodlně na městský okruh či ven z Prahy. Parkování přímo před domem, bez modrých zón!
Řada nízkých předměstských funkcionalistických činžovních domů tvoří největší blok na Praze 10, kde uvnitř najdeme velký park, posezení v krásné klidné a udržované zeleni. Velmi vhodné i na procházku.
Veškerá občanská vybavenost v okolí - OC Eden (Tesco), čerpací stanice, lékárna, drobné obchody, restaurace
Výborná dopravní dostupnost
Metro A - Strašnice - 5 minut pěšky, 1 zastávka tramvají (22, 26) nebo autobusem,
Vzdálenost do centra (metrem na Muzeum) 8 minut, I.P. Pavlova (tramvají) 15 minut,
Jižní spojka pár minut autem.
Důvod prodeje je stěhování mimo Prahu, v případě rychlého jednání možnost jednat o ceně.
LOKALITA
Praha 10 má již dlouho pověst oblíbené rezidenční čtvrti v Praze. Ve Strašnicích vám nebude k pohodlnému životu chybět vůbec nic. Nachází se zde celá řada obchodů, hustá síť služeb a hojnost zelených ploch, jako jsou parky Grébovka, Heroldovy nebo Bezručovy sady nebo park u Hostivařské přehrady a v blízkosti Gutovka Volnočasový areál. Pohodlné nakupování nabízí nákupní centrum Eden, pro sportovní vyžití je pak ideální plavecký stadion Slavia , nebo zimní stadion Hasa nedaleko parku Grébovka nabízející veřejné bruslení. Ze Strašnic se městskou hromadnou dopravou dostanete do centra města za 10 minut
bytnahroude.cz

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma