Dům 156 m2, pozemek 705 m2, Trávníky, Bystřice pod Hostýnem - Rychlov

Prodáno
Nabízíme k prodeji rodinný dům v Bystřici pod Hostýnem, Trávníky, Rychlov. Jedná se o dvougenerační dům s dvěma bytovými jednotkami, která mají samostatný vchod. V přízemí domu se nachází bytová jednotka 1+1, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, garáž…

Videoprohlídka

Dům 156 m2, pozemek 705 m2, Trávníky, Bystřice pod Hostýnem - Rychlov

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Bystřici pod Hostýnem, Trávníky, Rychlov. Jedná se o dvougenerační dům s dvěma bytovými jednotkami, která mají samostatný vchod. V přízemí domu se nachází bytová jednotka 1+1, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, garáž, kotelna, prádelna a úložná místnost. V prvním patře je bytová jednotka 3+1, koupelna s vanou, WC, prosklená zimní zahrada. Z prostorného obývacího pokoje je vstup na balkon.
Vytápění domu je řešeno kombinovaným plynovým kotlem, který se rovněž stará o ohřev teplé vody. Zůstala zachována možnost připojit kotel na tuhá paliva. Zastavěná plocha domu je 434 m2. Součástí pozemku je zahrada o celkové výměře 350 m2, na kterou je možný vjezd z ulice. Na zahradě je postavena zděná kůlna na nářadí, dále na ní najdeme studnu s užitkovou vodou. Pozemek je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně kanalizace. Dům se nachází v klidné lokalitě. Bystřice leží na úpatí Hostýnských vrchů, přímo pod památnou moravskou horou Svatým Hostýnem. Hostýnské vrchy jsou rájem cykloturistů i turistů, v zimě tu najdete oblíbená lyžařská střediska Tesák a Troják a několik desítek kilometrů dlouhou síť značených a upravovaných běžkařských tras.
dumtravniky.cz

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma