Pozemek, 1701 m2, Zámrsk

Prodáno
Exklusivní prodej stavebního pozemku o celkové výměře 1 701 m2 ,který se nachází v obci Zámrsk, okr. Ústí nad Orlicí. Územním plánem určeno a schváleno k výstavbě rodinných domů. Inženýrské sítě - voda, elektřina, kanalizace a obecní komunikace na hranici…

Videoprohlídka

Pozemek, 1701 m2, Zámrsk

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Exklusivní prodej stavebního pozemku o celkové výměře 1 701 m2 ,který se nachází v obci Zámrsk, okr. Ústí nad Orlicí. Územním plánem určeno a schváleno k výstavbě rodinných domů. Inženýrské sítě - voda, elektřina, kanalizace a obecní komunikace na hranici pozemku. Příjezdová asfaltová cesta. V okolí nová výstavba rodinných domů. Veškerá občanská vybavenost v obci.
Zámrsk je obec v Pardubickém kraji. Tato obec leží asi 8 km od Chocně, na severozápadě okresu Ústí nad Orlicí u hranic s okresy Pardubice (severně) a Chrudim (jihozápadně). Obec protíná řeka Loučná, která se nedaleko Pardubic vlévá do Labe. Katastrem obce prochází hlavní železniční trať Praha-Česká Třebová-Olomouc a silnice I/35 Hradec Králové-Vysoké Mýto-Litomyšl. K dalším komunikacím patří původní státní silnice z Vysokého Mýta do Hradce Králové a krajská silnice do Chocně. Ze silnice I/35 odbočuje na křižovatce silnice I/17 do Chrudimi.
pozemekzamrsk.cz

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma