Pozemek, 2059 m2, Nad strouhou, Praha 4 - Braník

Prodáno
Jedinečná příležitost pro investici v zajímavé lokalitě Praha Braník. Prodej souboru pozemků u Kunratického potoka s funkční garáží 2 059 m² K prodeji je nabízen unikátní soubor pozemků nacházející se ve starém Braníku u Kunratického potoka o celkové…

Videoprohlídka

Pozemek, 2059 m2, Nad strouhou, Praha 4 - Braník

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Jedinečná příležitost pro investici v zajímavé lokalitě Praha Braník. Prodej souboru pozemků u Kunratického potoka s funkční garáží 2 059 m² K prodeji je nabízen unikátní soubor pozemků nacházející se ve starém Braníku u Kunratického potoka o celkové výměře 2 059 m². Pozemky jsou umístěny v romantickém prostředí zástavby starého Braníku a jsou obklopeny vzrostlou zelení.
Z celkové výměry pozemků je 351 m² zastavitelných stavbou pro bydlení s dvěma nadzemními podlažími a se sedlovou střechou (plocha OV-D dle platného územního plánu). Část pozemků sousedící s Kunratickým potokem je vedena jako biokoridor a slouží jako zahrada a relaxační prostředí.
OKOLÍ
Braník se nachází jižně od centra Prahy na pravém břehu Vltavy a má charakter převážně vilové čtvrti. K výhodám bydlení v Braníku patří především skvělá dopravní dostupnost díky městské hromadné dopravě i významným silničním komunikacím; nechybí však ani doprava železniční. Braník je výjimečná pražská čtvrt nacházející se na malebném břehu Vltavy.
U Vltavy se rozkládá i sportovně rekreační zařízení Hamr s nabídkou indoor cyclingu a gigantickými prostory pro florbal a badminton. Venku najdete tenisové kurty, fotbalové hřiště s umělým povrchem a 5 beach volejbalových hřišť. Podél Hamru probíhá vyhlášená cyklo/in-line stezka Podolí – Vrané nad Vltavou
pozemekbranik.cz

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma