Nabídka práce: Odhadce nemovitostí

Do týmu Zafix hledáme nové odhadce nemovitostí. Máme vlastní systém oceňování nemovitostí, který vás naučíme. Pro výkon práce je důležité mít alespoň nějaké zkušenosti s prodejem nemovitostí, například jako realitní makléř. Jste makléř a nedaří se vám získávat nové klienty? Pak je tato práce pro Vás. Klienty nebude muset získávat, ty získáváme my v Zafixu. Vy jako odhadce budete mít za úkol zpracovávat odhady - oceňování nemovitostí klientů a stanovovat prodejní strategii dle naší metodiky. Nabízíme motivační odměnu a smysluplnou práci, v rámci které nebudete muset shánět klienty. Staňte se součástí revolučního realitního projektu, který v ČR nemá obdoby.

O Zafixu

Jsme mladou a dynamickou společností se silným zázemím. Od základu měníme realitní trh v ČR. Inspirovali jsme se na rozvinutých západních realitních trzích – například ve Velké Británii –, kde se online realitní kanceláře v posledních letech těší velké oblibě. I proto mají v mnoha zemích už 10% podíl na realitním trhu a neustále rostou. Klienti díky nim totiž získávají kvalitní realitní služby za zlomek běžné ceny.

A právě nyní přinášíme tuto (u nás ojedinělou) službu i do ČR. Pomáháme lidem prodávat jejich nemovitosti za férový fixní poplatek, a to pomocí jedinečných technologií a dlouholetých znalostí realitního trhu. Díky této službě mohou naši zákazníci ušetřit stovky tisíc korun – a dostanou přitom komplexní realitní služby. Více informací o tom, jak fungujeme, najdete na našem webu.

Máte znalosti realitního trhu a chtěli byste se s námi podílet na této revoluci, pomáhat klientům za férovou cenu prodávat jejich nemovitosti a stát se součástí budoucnosti realitního trhu i zde v ČR? Pokud ano, pak hledáme právě vás! Přečtěte si, jak může práce u nás vypadat.

Náplň práce

  • Příprava odhadu ceny nemovitosti dle metodiky společnosti.
  • Stanovování prodejní strategie nemovitosti.
  • Podpora obchodníků přípravou špičkových podkladů.

Dělejte to, v čem jste dobří – práci s nemovitostmi. Získávání zákazníků, komunikaci s klienty a vše okolo zařídíme za vás. Na začátku spolupráce je třeba pracovat z naší kanceláře v Praze. Po zaškolení v rámci několika dní je možné pracovat odkudkoliv z ČR.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu dle domluvy, preferujeme ale intenzivní spolupráci.
  • Práci s realitním produktem, který klienti milují a chtějí.
  • Možnost pracovat z našich kanceláří v Praze, po zaškolení odkudkoliv z ČR.
  • Motivační odměna založená na provizích z obchodů.
  • Systém školení pro odhadce zakončený certifikací.
  • Příjemná a přátelská atmosféra malé dynamické firmy a férové jednání.
  • Účast na realitní revoluci v ČR.

Požadujeme

  • Zkušenosti s prodejem nemovitostí či alespoň realitním trhem.
  • Obchodního ducha.
  • Proklientské chování při komunikaci se zákazníky.
  • Schopnost ovládat počítač na běžné uživatelské úrovni.
  • Organizovanost při každodenní práci.

Jak se k nám přidat

  • Zašlete nám e-mail na info@zafix.cz s informacemi o svých zkušenostech, přiložte svůj životopis a do předmětu e-mailu uveďte „Odhadce nemovitostí“ a své jméno a příjmení.

MÁM O POZICI ZÁJEM

Zájemce pozveme na přijímací pohovor do našich kanceláří a vhodným kandidátům nabídneme práci v Zafixu.

Přijďte spolu s námi budovat novou tvář realitního trhu v ČR. Reprezentujte realitní produkt, který má smysl. Změňte svou kariéru a začněte prodávat to, co lidé opravdu chtějí. Těšíme se na vás.

Tým Zafix