Byt 4+1, 83 m2, Fantova, Praha 13 - Stodůlky

Prodáno
Exkluzivně Vám nabízíme družstevní byt 4+1 s velkou lodžií a sklepem v Praze - Stodůlkách v ulici Fantova. Stanice metra B - Luka je vzdálena 500m2 (5 minut chůze) od bytu. Byt je umístěn v rekonstruovaném bytovém panelovém domě. Samotný byt má celkovou…

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Exkluzivně Vám nabízíme družstevní byt 4+1 s velkou lodžií a sklepem v Praze - Stodůlkách v ulici Fantova. Stanice metra B - Luka je vzdálena 500m2 (5 minut chůze) od bytu.
Byt je umístěn v rekonstruovaném bytovém panelovém domě. Samotný byt má celkovou rozlohu 83,3 m2 + 6,7 m2 lodžie + 3,2 m2 sklep v podzemí domu. Byt je v původním velmi dobrém stavu, se zděným bytovým jádrem, s odděleným wc a druhým samostatným wc s umyvadlem v druhé části bytu (původně dvougenerační byt). Dům je zateplen, jsou provedeny nové rozvody a nový výtah. V bytě je zaveden plyn. V domě jsou vyměněna plastová okna a celkově je dům ve velmi dobrém stavu.
K bytu se váže nesplacená anuita v celkové výši 200.000,- Kč, která se plácí formou měsíčních plateb do družstva. Místo je velmi dobře dopravně dostupné a lokalita ve které se byt nachází má velmi kvalitní občanskou vybavenost. Byt v současné době nelze byt převést do osobního vlastnictví.

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma