Dům 160 m2, pozemek 1385 m2, Libčany - Libčany

Exkluzivně Vám nabízíme nadstandardní jednopodlažní rodinný dům 160 m2 se zahradou 1 182 m2 v klidné části obce Libčany, 5 km od Hradce Králové. Jedná se o rodinný dům na okraji obce, s výjimečným provedením, velikostí domu, velikostí pozemku, na kterém je…

Videoprohlídka

Dům 160 m2, pozemek 1385 m2, Libčany - Libčany
Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Exkluzivně Vám nabízíme nadstandardní jednopodlažní rodinný dům 160 m2 se zahradou 1 182 m2 v klidné části obce Libčany, 5 km od Hradce Králové. Jedná se o rodinný dům na okraji obce, s výjimečným provedením, velikostí domu, velikostí pozemku, na kterém je umístěn krytý bazén a s udržovanou a již vzrostlou zahradou vytváří příjemnou atmosféru v soukromí. Dům byl dokončen a zkolaudován v roce 1999, ve vysokém standardu a do dnešního dne je perfektně udržován. Praktickou výhodou tohoto domu je přímý vstup z obývacího pokoje a ložnice na velkou, jižně orientovanou terasu k pohodlnému posezení, venkovnímu zastřešenému bazénu a sauně. Součástí sauny je interiérové sezení. Venkovní gril a udírna jsou pro milovníky dobrého jídla postaveny z lícových cihel zn. Klinker ve stejném provedení jako fasáda domu a tvoří tak její příjemný a estetický lem. Obvodová okna a dveře jsou plastová, dům je vytápěn tepelným čerpadlem, které rovněž zajišťuje i teplou vodu v domě a ohřev vody v bazénu. Rozvod tepla je veden podlahovým topením. Horní patro je připraveno k vybudování půdního podkroví, jsou zde vývody pro elektrickou energii, topení, vodu a odpady.
Vstup do domu je z garáže do předsíně. Pokračuje se vlevo do koupelny s WC a sprchovým koutem. Přímo se vchází do obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem. Vpravo chodba, kde je více místností. Obývací pokoj je naproti vstupu tvořen dvěma francouzskými okny s posuvnými dveřmi. V pravém rohu obývacího pokoje je vstup do ložnice. Ložnice je situována na jih se samostatným východem na terasu, v ložnici je šatna.
Při vstupu do chodby z obývacího pokoje je hned vlevo samostatné WC a vpravo technická místnost s tepelným čerpadlem a boilerem na teplou vodu. Dále jsou vlevo i vpravo dva pokoje které jsou stejné. Na konci chodby se vchází do zahrady, K domu patří dvougaráž se dvěma samostatnými vjezdy na dálkové ovládání. Dům, sauna, garáž i domek na nářadí jsou vybaveny zařízením a nářadím, které může být v rozhodující míře k dispozici kupujícímu podle jeho potřeb a vzájemné dohody. Zahrada byla navržena zahradním architektem a zapadá do venkovského stylu, kde se dům nachází. Osázené plochy a travní koberec jsou automaticky zavlažovány z vlastní studny. Mimořádná zahrada u domu je zútulněna drobnými dekorativními stavbami a doplňky, . Večerní a noční osvětlení zahrady je zajištěno světly. Studna slouží jako zdroj vody rovněž pro bazén. Zahradu dotváří v její horní části menší záhon na pěstování zeleniny, stěna z jabloní a ovocné stromy. Velkou předností obce Libčany je nedaleký nájezd na dálnici D11, po které je Praha dosažitelná za pár desítek minut, v obci se nachází veškerá občanská vybavenost Nedaleko obce se nachází zámek Hrádek u Nechanic s golfovým devítijamkovým hřištěm, golfové hřiště Lázně Bohdaneč a další.

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma