Dům 202 m2, pozemek 1531 m2, Hodkovice nad Mohelkou - Záskalí

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pasivní rodinný dům 5+1 u lesa a jen 15 min. autem do centra města Liberec. Záskalí je severní částí Hodkovic nad Mohelkou rozprostírající se na úbočí vrchu Javorník. Záskalí se dělí na dvě části, Dolní a Horní. Hodkovice…

Videoprohlídka

Dům 202 m2, pozemek 1531 m2, Hodkovice nad Mohelkou - Záskalí

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pasivní rodinný dům 5+1 u lesa a jen 15 min. autem do centra města Liberec. Záskalí je severní částí Hodkovic nad Mohelkou rozprostírající se na úbočí vrchu Javorník. Záskalí se dělí na dvě části, Dolní a Horní. Hodkovice nad Mohelkou zajišťují veškerou občanskou vybavenost. Dům s garáží o celkové ploše 202 m2 se nachází na slunném jižním svahu na pozemku o velikosti 1 531 m2 v Záskalí u Hodkovic n./M. s dobrým přístupem z hlavní komunikace. Nadstandardní technologické vybavení domu (teplovzdušné vytápění s rekuperací vzduchu Atrea, tepelné čerpadlo, solární systém napojený na integrovaný zásobník tepla, inteligentní elektroinstalaci Inels) spolu s pasivní konstrukcí domu (dřevostavba s difuzně otevřenou skladbou obvodových stěn) zajišťují extrémně nízké provozní náklady, které jsou cca 1.600 Kč/měsíc za všechny energie.
V 1.NP se nachází prostorná vstupní hala, ze které je vstup do technické místnosti/prádelny, koupelny s WC a sprchovým koutem a do hlavní obytné místnosti, která je propojená s kuchyňským koutem s prostornou komorou. Obytnou místnost dominuje vzdušné schodiště, galerie a bohaté prosklení, které celému prostoru spolu s vysokými stropy dávají dostatek světla a lehkosti. Na obytnou místnost o velikosti cca 52m2 navazuje 35m2 velká terasa, která je z poloviny zastřešena. V 2.NP se nachází 2 prostorné pokoje, ložnice s walk-in closet či malou pracovnou. Koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a WC s bidetovou sprškou. Vedle domu je stavba trojgaráže. K domu patří 1 jednotka garáže se zastavěnou plochou 20m2, která vedle možnosti garážování pro jeden automobil nabízí také 17m2 půdních skladovacích prostor.
Na území Záskalí zasahuje Přírodní park Ještěd - poskytuje mnoho možností pro turistiku i cyklistiku. Hodkovické útvary tvrdého pískovce jsou vhodné pro horolezectví, v zimě lze využít Ski areál Hodkovice. Na náhorní plošině Kostelního vrchu je umístěno veřejné vnitrostátní letiště Hodkovice s přírodní přistávací plochou. Letiště má díky blízkosti Jizerských hor velmi vhodné podmínky pro plachtění.
dumzaskali.cz

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma