Pozemek, 914 m2, Ústí nad Labem-město - Klíše

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek o výměře 914 m2 pro výstavbu rodinného domu v obci Klíše, části Ústí nad Labem, klidná lokalita, v okolí je zástavba nově vzniklých rodinných domů, nad pozemkem se nachází zahrádkářská kolonie. Před pozemkem se již…

Videoprohlídka

Pozemek, 914 m2, Ústí nad Labem-město - Klíše

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek o výměře 914 m2 pro výstavbu rodinného domu v obci Klíše, části Ústí nad Labem, klidná lokalita, v okolí je zástavba nově vzniklých rodinných domů, nad pozemkem se nachází zahrádkářská kolonie. Před pozemkem se již dle územního plánu města nebude stavět. Pozemek je v mírném svahu a obdélníkového tvaru a je orientován směrem na jih. Asfaltová příjezdová cesta, pouliční osvětlení, přípojka vody i vlastní studna, přípojka elektřiny, odpad se řeší ČOV nebo jímkou. Nachází se na lukrativním místě ve velmi klidné ulici rodinných domů s krásným výhledem na okolí. Pozemek je osázen ovocnými stromy - jabloně, broskve, ořech, švestka. Na pozemku je malý zahradní domek s připojenou elektřinou.
Klíše je část města Ústí nad Labem a nachází se v západní části. Pozemek se nachází ve vyhledávané klidné lokalitě, která skýtá možnost odpočinku, sportovního vyžití. V dosahu pěší chůze jsou sportovní hřiště, plavecká hala, obchodní centrum, restaurace a zastávka MHD. Výborná dostupnost do centra města.
pozemekklise.cz

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma