Byt 2+kk, 50 m2, Hvozdecká, Brno-Žebětín - Žebětín

Exkluzivně vám nabízíme byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+kk, 50 m2 v Brně, Bystrc v ulici Hvozdecká. Dům se nachází v příjemné lokalitě Kamechy - Brno Bystrc / Žebětín. Rozkládá se na severozápadě Brna a je jeho největší městskou částí. Výhodný k…

Videoprohlídka

Byt 2+kk, 50 m2, Hvozdecká, Brno-Žebětín - Žebětín

Půdorysy

Kontaktujte realitního experta
Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku týkající se této nemovitosti.

Detailní popis

Exkluzivně vám nabízíme byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2+kk, 50 m2 v Brně, Bystrc v ulici Hvozdecká. Dům se nachází v příjemné lokalitě Kamechy - Brno Bystrc / Žebětín. Rozkládá se na severozápadě Brna a je jeho největší městskou částí.
Výhodný k investici na pronájem vzhledem k poloze, novostavba a nízké měsíční poplatky 3.000 Kč
Byt se nachází v prvním zvýšeném podlaží pětipodlažního cihlového domu. Celková výměra bytu činí 50 m2, k bytu patří sklep a balkón.

Byt je plně zařízený vč. pračky, nová kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, troubou, mikrovlnná trouba, lednicí a rychlovarnou konvicí. Okna jsou plastová, podlahy jsou plovoucí, v předsíni dlažba. Koupelna je s vanou, WC samostatné. V bytě možnost vlastní regulace tepla (teplo z dálkového teplovodu). Kabelová televize a internet součástí bytu.Před domem je bezproblémové parkování

Městská část Brno - Bystrc má veškerou občanskou vybavenost. Jsou zde čtyři základní školy, jedno gymnázium, dvě pošty, služebna policie ČR a městské policie, tři zdravotnická zařízení, knihovna. Je zde několik sportovních klubů a zájmových organizací.

Městskou částí Bystrc protéká řeka Svratka na které je vybudovaná Brněnská přehrada. Výhodou této lokality je blízkost přírody a brněnské přehrady. Klidné prostředí, v blízkosti možnost procházek přírodou. Naučná stezka vedoucí podél Brněnské přehrady měří cca 2 km Jedná se o výbornou lokalitu s rychlou dostupností do centra Brna, nebo výjezdem na dálnici .
Byt výhodný na investici.
bythvozdecka.cz

Mapa

Nechte si ocenit vlastní nemovitost zdarma
Profesionálně ohodnotíme vaši nemovitost. Je to zdarma a stačí nám pár údajů.
Odhad zdarma